Gdzie w Warszawie wybrac się na wakeboard

Gdzie w Warszawie wybrać się na wakeboard? Myśląc o jakimś Wake Warszawa warto przeglądnąć oferty, gdyż istnieje wiele wakeparków i jest naprawdę w czym wybierać. Część z nich mieści się w granicach miasta, do części trzeba jednak kawałek dojechać. Poniżej przedstawiam kilka propozycji.

Wakefamily Brwinów

Wybierając się na weekend warto przejechać się chociażby do Wake Family Brwinów oddalonego od Warszawy o około pół godziny drogi. Wakespot jest duży, oprócz wyciągu pięciosłupowego mamy do dyspozycji jeszcze dwusłupowy. Wartym uwagi jest fakt, że posiadają wyspę na środku, która wytłumia fale. Ponadto posiadają całe zaplecze do odpoczynku. Przygotowano piaszczystą plażę z dostępem do wody, gdzie możemy poleżeć na wygodnym hamaku czy leżaku. Do tego dwa bary i jeszcze wiele innych atrakcji, a dla najmłodszych jest przestronny plac zabaw.

2Wake

Już w granicach miasta można znaleźć ciekawy wakepatrk, a dokładniej 2Wake. Oferuje nam organizację imprez i eventów na terenie wake parku jak również szkolenia i kursy. Posiada dwa wyciągi w systemie 2.0 o długości od 180-200 metrów. Ponadto mnóstwo innych atrakcji na wodzie od Kickerów różnych rozmiarów po Ollie Step-up Box. Możliwa jest rezerwacja online. Wake park znajduje się blisko centrum dokładniej na Białołęce.

Warsaw Wake Academy

W samym sercu miasta mięci się inny wake park, dokładny adres to Port Czerniakowski naprzeciw stadionu Legii. Dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską jest wygodny i łatwy. Na terenie tego wake parku dostępny jest dla gości parking. Oprócz wyciągu 2.0 WWA ma przygotowaną strefę relaksu z parasolkami i leżakami. Dostępną dla tych co pragną tylko popatrzeć jak i dla tych co już się zmęczyli na wodzie. Jak widać z powyższego wakepark to nie tylko sam wyciąg, ale też i miejsce gdzie warto wybrać się by odpocząć. Właściciele rozumieją potrzeby wszystkich ludzi i oferują nie tylko rozrywkę w postaci wakeboardu, ale też zaplecze relaksacyjne, gdzie można miło spędzać czas z rodziną i znajomymi.

Artykuł powstał we współpracy z platformą rezerwacji wake parków WhereToWake.com – gdzie na wakeboard?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *